Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu

Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu, yabancı dil kursları açısından oldukça çok fırsat sunan şehrimizdedir. İlimizin sunduğu geniş seçim skalasının olmasından çok günün sonunda verim elde edeceğiniz bir kurstan eğitim almanız sizin yabancı dil öğrenme aşamasında çok daha fazla katkı sunacaktır.

 

Tamamen kuruma ait online İngilizce UZEM platformuyla, uzaktan eğitimlerle de Türkiye’nin her şehrinden öğrenciye ulaştığını söylemek mümkün. Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu alanında hizmet veren Akademik Yabancı Dil Kursları, özgün yayınları, profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle dil yetkinliklerinizi en üst noktalara çıkarmayı hedefliyor. Ayrıcalıklı bir eğitim ortamı sunan Akademik Yabancı Dil Kursları, güvenilir ve modern  eğitim sistemi, öncü ve yenilikçi yaklaşımı, teknoloji donanımlı sınıfları, öğrenci odaklı programları ile sizlerin eğitim ve kariyerinizde daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak olan Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu olma özelliği taşımaktadır. 

 

Bursa Nilüfer İngilizce Kursları

 

Siz de yabancı bir dil öğrenmek istiyorsanız, Akademik Yabancı Dil Kurslarına başvurabilir ve ücretsiz seviye tespit sınavı ile seviyenize uygun bir sınıfta eğitim alabilirsiniz. Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu öğrencilerine uyguladığı doğru program ve hazırladığı etkin öğrenme sistemiyle, dilin mantığını öğreterek seviyenizi hedeflediğiniz noktaya taşıyor. Yabancı dilin kültürünü, genel yapısını anlatarak spesifik eğitim modeliyle öğrencilerin ihtiyacına yönelik eğitim stratejisi uygulamaktadır. Birçok şubesi bulunan Akademik Yabancı Dil Okulları, İngilizce eğitimde Türkiye'de önemli katkılar sunmuştur. 

 

Akademik Yabancı Dil Okulları, yarım asrı aşkın süredir eğitim verdiği, akademisyen, doktor, mühendis gibi meslek gruplarından öğrenciler yetiştirmiştir. Kendi yayınevinden temin ettiği kapsamlı yayınları ve eğitim materyalleriyle de anlaşılır, öğrencilerinin öğrenebileceği eğitim metodu uygulamaktadır. Bursa Nilüfer FSM Dil Kursu alanında yer alan kurslar arasında tavsiyesiye edilen birçok Akademisyen ve üst düzey yönetici tarafından referans gösterilen dil kursları arasındadır.

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.