Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Dil Kursu Tavsiye

 

Bursa Dil Kursu Tavsiye noktasında bir dili öğrenirken kişinin öncelikle gereksinim duyduğu şey rehberliktir. Akademik Yabancı Dil Kursları rehberliğinde hedeflediğiniz İngilizce seviyesine ulaşacaksınız. Akademik Yabancı Dil Kursları en çok tercih edilen kurslar arasında yer almaktadır. 

 

Bursa Dil Kursu Tavsiye ile yarım asırlık eğitim hayatında oluşturmuş olduğu zengin yayınları ve terminolojik alan bilgisine sahip akademik kökenli eğitmenleri ile Akademik Dil Kursları, kampüslerinde nitelikli İngilizce öğretimini en kapsamlı şekilde öğrencilerine sunmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursları, haftanın 6 günü ana dersler dışında ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz , seviyelere ve seanslara göre ayrılmış, tamamı yabancı hocalardan  oluşan speaking dersleriyle bol bol katılım sağlayabileceğiniz ve pratiklerle dolu uygulama alanı sunuyor.

 

Bursa Dil Kursu Tavsiye noktasında klasikleşmiş grammar tabanlı, tamamen ezbere dayalı İngilizce eğitiminden uzak, İngilizcenin mantığını öğretmeye dayalı bir İngilizce öğretim modeli uygulanmaktadır. Öğrencilerine reading parçaları içerisinde kariyer hayatlarında karşılaşacakları  hedef kelimeleri içeren tutanak metinleri, kurumsal yazışmalar, gazete ve dergi, üst seviye bilimsel metinlere kadar farklı terminolojik metinleri okuyarak yeni kelime kazanımları sağlanmaktadır. 

 

Dil Kursları öğrencilerinin memnuniyetlerini üst seviyede tutan, İngilizceyi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görür nitelikte olmamalıdırlar. Alanında uzman ekibiyle profesyonel düzeyde eğitim sunmalıdırlar. Türkiye genelinde birçok doktor, iş adamı,  akademisyen,  mühendis ve üst düzey yönetici gibi farklı meslek dallarından öğrenci yetiştiren Akademik Dil Kursları Bursa Dil Kursu Tavsiye alanında en iyi İngilizce kursu olma özelliği taşımaktadır.

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.