Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Dil Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Bursa Dil Kursu verdiği dil eğitimiyle benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Hem yüz yüze eğitimleri hem de online dil eğitimlerini kendi kaynak kitaplarıyla destekleyerek derslerini sürdürmektedir. Bursa Dil Kursu sizlere bu noktada gerekli eğitim altyapısını sunarken, alacağınız dil kursu nitelikli ve kapsamlı bir dil öğrenme imkanı sunmaktadır.

Bursa Dil Kursu araştırması yaparken birçok kurs seçeneği mevcuttur, ancak kalitesiz, kötü bir bir kursa gittiğinizde İngilizce öğrenmeye olan hevesiniz, umudunuz kalmayabilir, bu nedenle size en iyi gelecek, alanında en iyi dil kursu olma özelliği taşıyan Akademik Yabancı Dil Kursları, her anlamda umutlarınızı yeşertecek eğitim modeliyle ulaşmak istediğiniz İngilizce seviyesine sizi taşıyacaktır.

Bursa Dil Kursu, yüksek standartlarda eğitim modeli benimsemiş, dil yetkinliklerinizi en üst düzeye çıkararak, bu seviyeyi kalıcı hale getirip yetkinlik kazandırmayı hedef edinmiş bir dil kursudur. Öğrencilerinin geleceğe dönük hedeflerini gerçekleştiren ve sınavlarda öğrencilerini hedefledikleri başarıya ulaştırmış, köklü bir dil kursudur. Kampüslerinde öğrencilerine İngilizceyi en donanımlı şekilde öğrenme fırsatı veriyor. Online platformda da Türkiye'nin dört bir yanına eğitim desteğini öğrencilerine sunmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursları kendi bünyesinde bulunan materyalleri ve her anını verimli geçirmeye odaklanan eğitim modeli ile kısa sürede İngilizce öğrenme, diğer diller ve sınavlar için öğrencilerinin eğitim ihtiyacını karşılıyor.

Kursa başlamadan önce İngilizce seviyenizi tam olarak öğrenmekle başlıyorlar, ücretsiz olarak seviye belirleme sınavına katılım sağlıyorsunuz. Seviye belirleme sınav sonucunuza göre alanında uzman eğitim danışmanları ile hedefinize, zamanınıza ve seviyenize en uygun size özel bir eğitim planı oluşturulmaktadır. Bursa Dil Kursu dört temel dil becerisi üzerine, öğrencilerine her alan için ayrı oluşturmuş olduğu müfredat içeriğiyle öğrencilerinin hedefledikleri seviyeye taşıyor.

Akademisyen kökenli hocalar tarafından kurulan Akademik Yabancı Dil Kursları,Bursa Dil Kursu alanında, yarım asrı aşkın tecrübesiyle hedeflerinize en kısa ve en etkili yollarla ulaşmanızı sağlıyor.nProfesyonel ekibi ile öğrencilerini başarıya ulaştıracak hedef odaklı bir yol haritası çizmektedir. Kişiye özel hazırlanan müfredat ile sınav süreci, İngilizce ve diğer diller için en başından itibaren planlayarak sistematik bir şekilde ilerlemektedir.

 

Bursa Dil Kursu Bursa Dil Kursu
Bursa Dil Kursu Bursa Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.