Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa YÖKDİL Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

YÖKDİL sınavına katılacak adaylara Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri gibi kendi uzmanlık alanlarında sorular sorulur.

Bursa’da YÖKDİL sınavına hazırlık anlamında en donanımlı kursu bulabilmek önemlidir. YÖKDİL üç farklı alana yönelik soru tiplerinin, farklı soru içeriklerinin yer aldığı sınavdır. YÖKDİL sınavından alınan puanlar birçok başvuruda geçerli olsa da sınava katılan adaylar çoğunlukla araştırma görevlisi seçme ve atama işlemleri için YÖKDİL sınavına başvurmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursları, Bursa YÖKDİL Kursu ile etkili bir hazırlık yapabilirsiniz.

YÖKDİL sınavına çoğunlukla;

-Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,

-Yüksek lisans programlarına girecek lisans mezunları,

-Bir kurumda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev nedeni ile yabancı dil bilgisini düzeyini belirlemek isteyenler,

-Yabancı dil bilgisini test etmek isteyenler girmektedir.

 

YÖKDİL Sınavına Nasıl Hazırlanılır?

-YÖK Dil’e çalışırken sınavın iyi analiz edilmesine dikkat edilmelidir.

-Sınavda sorulan soru tipleri öğrenilmelidir.

-Dil öğreniminde okuma oldukça önemlidir.

YÖKDİL sınavında adayların okuma ve okuduğunu anlama becerisini ölçen bir sınavdır. Bursa YÖKDİL Kursu özellikle okuduğunu anlama becerisine yoğunlaşmaktadır. YÖKDİL sınavına çalışan adaylar, sınavına gireceği dilde kitap, makale veya haber yazısı gibi metinler okumalıdır. Okuma pratiği yapan adayların hem okuduğunu anlama becerisi gelişmekte hem de kelime bilgileri artmaktadır.

-YÖKDİL sınavında başarılı olmak için çalışma döneninin verimli geçirilmesi gerekmektedir.

-Her aday kendine uygun bir ders çalışma programı oluşturmalı ve çalışma dönemini amacına uygun olarak ve verimli geçirilmelidir.

-Sürekli okuma ve çeviri çalışmaları yapılarak kelime ve dil bilgisi konuları kalıcı bir şekilde öğrenilmelidir.

-Konular YÖKDİL bakış açısı ile öğrenilmelidir. YÖKDİL’e en baştan çalışırken öğrenilen konulardan sürekli soru çözümü yapılmalıdır.

 

Akademik Yabancı Dil Kursları YÖKDİL Kursu

Yarım asıra yakın eğitim tecrübesi ile ve değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ile YÖKDİL kursu eğitimlerini Bursa, İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Ankara merkezlerimizdeki Türkiye’nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye’nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce Uzem ile kontrolün sizde olduğu video modülleri kapsamında ve yüz yüze (sınıf içi eğitimi) olmak üzere zengin programda vermektedir.

Aynı zamanda Akademik Yabancı Dil Kursu olarak Bursa YÖKDİL Kursu programında verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YÖKDİL maratonunda hazır hale gelirsiniz. Alanında uzman, sınava yönelik tecrübesi fazla olan, sınav eğitimi almış ve başarı oranı yüksek YÖKDİL eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm teknikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isabetli sunumları ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda Bursa YÖKDİL kursu eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YÖKDİL sınavına giren ve skor elde eden uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında verilmektedir.

 

Bursa YÖKDİL Kursu Fiyatları

Bursa YÖKDİL Kursu fiyatları araştırması yaparken yeni ve güncel kaynaklar sunan, alanında uzman eğitmenlerin olduğu bir kurumdan eğitim almak YÖKDİL sınavına hazırlanmak isteyen kişiler için en doğru karar olacaktır. Bu noktada Bursa Akademik Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize profesyonel düzeyde destek sağlıyoruz.

YÖK Dil’e yönelik olarak yapılacak eğitim içeriğinde kullanılacak kaynakların özgün ve sınav odaklı olması, denemelerin çıkmış soru stratejilerine uyumlu olması ve eğitmen kadrosunun donanımlı YÖKDİL tecrübesine sahip öğretmenlerden oluşması Bursa YÖKDİL Kursu fiyat araştırması yapan öğrencileri etkileyen birkaç alandır.

Bursa YÖKDİL kursu fiyatları, Türkiye genelinde gerçekleştirilen denemeleri, sınav odaklı kaynakları ile elde etmek istediğiniz skora zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz, öğrencilerimizin temel dil yetkinliğini tamamlayarak YÖKDİL soru çözümleri ve stratejileri üzerine kurulu eğitim içeriği ile istenilen hedefe ulaşmalarını sağlıyoruz.

Bursa YÖKDİL Kursu fiyatları araştırması sürecinizde YÖKDİL Kursu konusunda Akademik Yabancı Dil Kursu size eğitim verebilecek ve sizi başarıya ulaştıracak en nitelikli ve en başarılı kurumdur. YÖKDİL Kursu ile ilgili bilgi almak isterseniz iletişim numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. En sağlıklı iletişim ,uyguladığımız eğitim  ile ilgili en doğru ve en ayrıntılı bilgiyi verebilmek adına sizleri kurumumuza yüz yüze görüşmek için bekleriz.

 

Bursa YÖKDİL Kursu Tavsiye

En iyi Bursa YÖKDİL Kursu araştırmalarımızda Bursa Akademik Yabancı Dil Kursu, YÖKDİL Kursu konusunda size eğitim verebilecek ve sizi başarıya ulaştıracak en nitelikli ve en başarılı kurumdur. Kurum olarak “Nitelikli Öğrenci Nitelikli Kurum” felsefemiz ile tamamen öğrencilerimize yönelik onların seviyesine uygun olarak oluşturduğumuz çalışma programları ile öğrencilerimizin sınavda istedikleri başarıya ulaşmaları, elde etmek istedikleri skoru elde etmeleri için kurumuzun eğitim müfredatına uygun olarak ve kurumuza özel olarak  hazırlanmış kitaplarımız ve özgün müfredatımız ile YÖKDİL sınavı hazırlık sürecinde Bursa Akademik Yabancı Dil Kursu olarak YÖKDİL sınavı  Hazırlık Kursu ile öğrencilerimize en iyi ve nitelikli eğitimi vermek için çalışıyoruz. En çok Tavsiye edilen kurslar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.