Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Yds Kursu

Bursa Yds Kursu aramanızda merak edilenleri ve en çok sorulan konuları sizin için derledik. Yds ÖSYM tarafından düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’dır. Genel olarak adaylar arasında en çok başvurulan dil sınavı İngilizce olsa da , pek çok dilden Yds sınavı yapılmaktadır. İngilizce,Rusça,ispanyolca,almanca,italyanca,arapça,yunanca,bulgarca,farsca dahil farklı yabancı dil sınavları da YDS’nin içerisindedir. Yds sınavı toplamda 80 sorudan oluşur ve 180 dakikalık bir sınav süresi bulunmaktadır.

Yds Sınavına Kimler Başvurabilir ?

Bursa Yds kursu olarak Yds sınavına Kpss lise adayları, Kpss önlisans adayları, Kpss lisans adayları, Üniversite 3.ve 4. sınıfta okuyan öğrenciler, kamuda çalışan personeller, Kpss A grubu adayları, yüksek lisans öğrencileri, araştırma görevlisi olmak isteyenler, doçent ve doktora adayları,sanatta yeterlilik çalışmasına başvuracak olanlar, tıpta ya da diş hekimliğinde uzmanlık hedefleyenler, yurt dışında yükseköğretim programı tamamlayan ve denklik almak isteyenler başvuru yapabilirler. 

Yds Sınavı Ne Zaman Yapılır ?

Yds sınavı senede 3 kez gerçekleşir. Birinci sınav İlkbahar Yds Sınavı, ikinci sınav Sonbahar Yds Sınavı, son olarak üçüncüsü ise Kış Yds Sınavı olarak gerçekleşmektedir. Aday bir dönemde yalnızca bir yabancı dilden sınava katılabilir. Bu durum haricinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

 

Bursa Yds Kursu Tavsiye

Bursa Yds kursu arayışınızda, sistemli öğretme teknikleri ve alanında uzman öğretmenleriyle Bursa Dil Kursu, yds sınavında başarılı olabilmeniz için uygun fırsatlar sunuyor. Uzun yıllardır yabancı dil eğitimi veren ve bu konuda binlerce öğrenciye yeni bir dil öğrenme imkanı sunan kursumuz, Bursa Yds Kursu konusunda tecrübesinden yararlanarak kursiyerlerini başarıya ulaştırıyor. Kurumumuzda YDS kursu eğitim programı, güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YDS sınavına giren ve tam puana sahip uzman öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Bursa Yds Kursu eğitimi dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında verilmektedir.

 

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.