Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Rusça Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Bursa da iyi bir Rusça dili öğrenmek istiyorsanız, şimdi doğru yerdesiniz. En iyi rusça eğitimleri şimdi Akademik Yabancı Dil Okulunda alabilir ve dil maceranıza profesyonel bir ekiple, güvenle başlayabilirsiniz.

Rusya, dünyanın en zengin kültürlerinden birine sahiptir ve Akademik Yabancı Dil Kursları bünyesinde de en çok tercih edilen yabancı dillerden biridir. İster seyahat, ister iş veya zevk için Rusya'ya aşık olun, Nitelikli Bursa rusça kursu ile aldığınız rusça eğitimleriniz, sizi tüm alanlarda ana dil yetkinliği kazandırmış olacak. 

Akademik ayrıcalıklı dil eğitimleri ile dili konuşmayı öğrenirken, yeni deneyimlerin heyecanı, rengi ve aroması sizin için özel fırsatlar sunacak!  

 

Rusça nerede konuşulur?

Rusya'nın uçsuz bucaksız toprakları, iki kıtada - Avrupa ve Asya - on bir ayrı zaman dilimini kapsıyor. ​Rus dili, Sovyet okullarında zorunlu bir dersti ve eski cumhuriyetlerde yaşayan 280 milyon insanın neredeyse tamamı, kendi dilleri gibi Rusça biliyor ve konuşuyor. Rusya da dahil olmak üzere toplamda 145 milyon ile en az 30 ülkede konuşulmaktadır. İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen herkes dünyanın birçok yerinde eğitimli insanlarla iletişim kurabilir.

 

Bursanın En İyi Rusça Kursu ile Ne öğreneceğim?

Akademik Yabancı Dil Kursları, Rusça kursları, okuma, yazma, konuşma  ve  dinleme konusundaki yetkinliğinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. 

Kurslar, harmanlanmış özel bir öğrenim sistemi ile hazırlanır. 

-Bireysel ders ile çevrimiçi öğrenme, 

-Eğitmen ve öğrenci Koordinatörü ile  düzenli sohbetler, 

-Ev ödevi görevleri.  

-Hem  çevrimiçi hem de okullarımızda rusça kursu mevcuttur. ​Yetenekleriniz  ne olursa olsun, size uygun bir öğrenme stili vardır ve kurs koordinatörleri miz kursu  kişisel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlayacaktır. 


Bursa Rusça Özel Ders

Bursa Rusça Kursu için Akademik Yabancı Dil Kursu ile Rus dilini öğrenme yeteneğinizi geliştirmenin önemli üç yolu bulunur.

 

-Dil öğrenimini hızlandıran ödevini yap:

Derslerimizi olabildiğince basit hale getirmek için bilinen öğrenim metotlarının en nitelikleri ile eğitim alanında öteye gittik. Bu özel eğitim stratejisi sizlere Rusça dilini uygun bir hızda öğretebilir. Bununla birlikte, ne kadar çok saat pratik yaparsanız, o kadar çabuk yetkin bir Rusça konuşur olursunuz. Mümkün olduğunca kendine güvenen bir dil kullanıcısı olabilmek için her zaman derslerde öğrendiklerinizi uygulamanız gerekmektedir.

 

-Anadili Rusça olan kişilerle pratik yapmak:

Kitapları incelemek ve çevrimiçi bir öğretmenle bir dil öğrenmek çok önemlidir, ancak kendinden emin bir konuşmacı olmanın en etkili yollarından biri anadili Rusça olan kişilerle konuşma pratiği yapmaktır. Ekibimiz dünyanın dört bir yanından anadili Rusça olan kişilerle dolup taşıyor. Bir düzineden fazla dil öğretiyoruz ve sizi hepsinin anadili olarak konuşan kişilerle buluşturuyoruz.

 

-Akademinin Çevrimiçi kaynakları kullanarak Rusça konuşma öğrenin:

Akademik Yabancı Dil kursları, müşterilerimizin yoğun yaşam tarzlarına öncülük ettiğini anlayan bir dil merkezidir, bu nedenle yoğun programınıza uygun çevrimiçi esnek birebir dersleri sunuyoruz. 

 

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazı kullanarak her yerden erişebileceğiniz birçok çevrimiçi kaynağımız var. Burada fazladan beş dakikalık bir çalışma, dil geliştirme becerileriniz için harikalar yaratabilir. Bursa Rusça kursu genel olarak birebir özel Rusça dil eğitimleri ile sizlere en iyi eğitimleri sunmaktadır. 

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.