Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Fransızca Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Dünyanın en geniş hacme sahip ticari bloklarından olan Avrupa Birliği’nin resmi dillerindendir.30’dan fazla Afrika ülkesinde iş ve ticaret sisteminin resmi dillerindendir. Bursa'nın en iyi Fransızca Kursu ile dünyanın en çok bilinen ve konuşulan ikinci diline hâkim olabilirsiniz. İngilizce kelimelerin neredeyse yarısı (%40-50) si Fransızca dilinden gelmektedir.

50 ülkede 250 milyondan fazla insan arasında kullanılan Fransızca dili, kişisel otomobil ürünlerinin, mutfak kültürünün, modanın, mimari, sanat, tiyatro ve dansın evrensel dilidir. Akademik Yabancı Dil Kursları Bursa Fransızca Kursu öğrencileri eğitim süreçlerinin ilk adımını, seviyelerinin belirlendiği seviye tespit sınavı sonrasında atmaktadır. Seviye tespit sınavı ile öğrencinin Fransızca kullanım seviyesi belirlendikten sonra oluşturulmuş özel sömestre gruplarından uygun olan eğitim grubuna eğitim alması amacı ile yerleştirilir. Akademik Yabancı Dil Kursu bünyesinde, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir kampüslerinde nitelikli Fransızca Kursu açılmaktadır.

Kişinin dil öğreniminde kendini geliştirebileceğini gösteren ve kişinin yetkinliklerini artıran dil eğitimimizde, okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinizi de gözettiğimiz kursumuzda amacımız var olan her alanda Fransızca kullanımını pekiştirmek ve bir refleks haline getirmektir. Bursa’nın en iyi Fransızca Kursu olarak ana diliniz yetkinliğinde Fransızca dili öğrenimini ve kullanımını, hedeflemek ve gerçekleştirmek bizim için ilk hedeftir. Hayatınızın var olan her döneminde Fransızca dilinde bir adım önde olmak istiyorsanız Akademik Yabancı Dil Kurslarının, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir’de bulunan kampüslerinden nitelikli Fransızca Kursu alabilirsiniz. Bu sürece kadar verim alınmamış eğitimler, harcanan zaman ve ulaşılamayan hedef motivasyonunuzu düşürmesin. Akademik Yabancı Dil Kursu var olan tüm şubelerinde oluşturduğu doğru metotlar ve özgün stratejisi ile istenilen hedefe ulaşmanızı kısa süre içerisinde en verimli şekilde sağlayacaktır.

Akademik Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenleri ile, kişilerin dil öğrenmede sürecini kişilere yönelik olarak en verimli şekilde planlayan, kuruma özgü kaynaklar ve kuruma özgü müfredat ile oluşturulan eğitim planlamaları ile kişilere yönelik olarak en verimli eğitim planlamasını yapılıyor. Nitelikli kurum nitelikli öğrenci felsefesi ile oluşturulmuş eğitim müfredatımız, anadili yetkinliğinde Fransızca konuşabilmeleri için ve dili yetkin bir şekilde kullanabilmeleri öğrencilerimiz için kişisel kurs planlaması yapıyoruz. Bursa Fransızca Kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için sizleri kurumumuza bekleriz.

Fransızca eğitimi A1, A2, B1.1 B1.2 VE B2 seviyelerinden oluşmaktadır.

Bursa A1 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Selamlaşma-vedalaşma, kendini tanıtabilme, ilgi alanlarından bahsedebilme, planlarından bahsedebilme, bir kart postal yazabilme, öneride bulunabilme, kabul veya reddedebilme, günlük tutabilme yetisine sahip bir seviyedir.

Bursa A2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Geçmişteki bir olayı yazabilme, sanat hakkındaki kısa bir makaleyi kavrayabilme, bir reklam ya da şarkıyı dinlediğinde anlayabilme, geçmişteki bir olayı anlatabilme. Öfke, memnuniyetsizliğini, sevinç gibi izlenimlerini ifade edebilme seviyesidir.

Bursa B1.1 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Önemli konular üzerinde bahseden kişileri anlama, detaylı yorumları anlayabilme, telefonda konuşabilme, bir fikre karşı savunma yapabilme, her yanı ile dili kavrayabilme, direkt olarak sanal ortamda karşılıklı değişimleri anlama, bir metnin geçiş noktalarını anlayabilme, şaşkınlığını ifade edebilme, yazılı ya da sözlü bir söylem gerçekleştirebilme, kendini birçok alanda ifade edebilme yetisinde olmaktır.

Bursa B1.2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Bir röportajı okuyabilme, anlayabilme, mesleki bir karşılıklı konuşmayı anlama, günlük ifadelerde geçen diyalogları yazabilme, dil üzerindeki düşünsel anlamları kavrayabilme seviyesidir.

Bursa B2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Belli bir konu üzerinde konuşma yapabilme, politik-ekonomik bir tartışmanın özünü kavrayabilme, görsellere dayalı deyim kullanabilme, televizyon eleştirisini anlamlandırma, bir konuşmanın özetini anlayabilme, konuşmaları anlam bütünlüğüne göre kısaltabilme, dilin deyimler yolu ile oluşturduğu bir durumun komik yönünü anlayabilme seviyesidir.

 

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.