Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Fomara İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Bursa Fomara’ daki İngilizce kursunuzu seçin ve bu aya özel kampanyadan yararlanın! Gelin ve bizi Bursa'daki Fomara FSM kampüslerinde İngilizce okulumuzda ziyaret edin. 

Akademik Yabancı Dil Kursları, merkezindeki Bursa Fomara İngilizce kursları, dünya çapında milyonlarca öğrenci tarafından halihazırda seçilmiş olan yenilikçi bir yöntemle, tamamen doğal bir şekilde dile maksimum düzeyde hakim olmanızı sağlar. Yeni başlayanlar için temel programlar, şirketler, öğrenciler veya profesyoneller için İngilizce kursları, her seviyeye uygun özel bir eğitim projesi oluşturur. Bursa Fomara’ daki İngilizce kursunuzu seçin ve bu aya özel kampanyadan yararlanın! Gelin ve bizi Bursa'daki Fomara FSM kampüslerinde İngilizce okulumuzda ziyaret edin. 

 

Bursa’ nın en iyi İngilizce Kurslu olan Akademik Yabancı Dil Kursları kapsamlı dil eğitimlerinin haricinde; IELTS, TOEFL ve TOEIC sertifikalarına özel olarak Hazırlık Kurslarınada sunmaktadır.

İngilizce bilmek seyahat etmek ve kariyeriniz için önemlidir. Ayrıca üniversite ve iş dünyasında en çok talep edilen İngilizce Sertifikalarına hazırlanabileceksiniz.

 

Bursanın En İyi İngilizce Dil Kursu 

Hedeflerinize ulaşmanız için size eşlik edecek anadil öğretmenleri tarafından verilen çevrimiçi ve yüz yüze İngilizce kursları Akademik Yabancı Dil Kursları ile sizlerle. 

-Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar seviyeler 

-Çalışmalarınız için tasarlanmış özel kurslar, üniversite sınavlarını başarıyla geçmek ve iş dünyasına girişi kolaylaştırmak için kişiselleştirilmiş çalışma planları.

-İş ve iş bağlamında İngilizcenizi geliştirmek, iş dünyasına girişi kolaylaştırmak ve kariyerinizi ilerletmek için İş İngilizcesi kursları.

 

Çevrimiçi İngilizce Dersleri

ISO 9001 sertifikalı Akademik Yabancı Dil Kursları İngilizce yöntemiyle sunulan çevrimiçi İngilizce dersleri, son teknoloji bir platform ve ilgi çekici etkinliklerle tamamen yeni bir kurs bağlamında İngilizce seviyenizi geliştirmenize olanak tanır.

 

Şirketler için İngilizce eğitimi

Yarım asırdan beri Akademik Yabancı Dil Kursları, şirketler için bir İngilizce eğitmeni olmuştur. Şirketinize özel kurumsal İngilizce ve iş İngilizcesi kursları sunmaktadır.

Modern ve ilgi çekici araçlar, hedeflenen içerik ve eğitim faaliyetleri, Bursa'daki İngilizce okulumuzu son derece profesyonel ortamlarda bile dünya ile iletişim kurmak için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

 

Akademik İngilizce Yöntemiyle İngilizce Öğrenin!

 

Kişiselleştirilmiş İngilizce kursları

Doğal dil öğrenimine dayalı, etkili ve test edilmiş bir yöntem kullanıyoruz. Kişiselleştirilmiş eğitim kurslarımız sayesinde İngilizcenizi gerçekten öğrenebilir veya geliştirebilirsiniz.

Zaman ve yöntemlerin maksimum esnekliği

Bursa FSM, Fomara İngilizce kurslarımız, size uygun olduğunda akşamları bile onları takip etme fırsatı vermek için tasarlanmıştır. Saatler esnektir ve çevrimiçi mod sayesinde kursunuzu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Sertifikalı ana dil öğretmenleri

Sertifikalı yerli veya iki dilli öğretmenler, İngilizce seviyenizi geliştirmek için size adım adım rehberlik edecek. Ayrıca yanınızda en iddialı hedeflerin bile üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir uzmanınız olacak!

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.