Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa En İyi IELTS Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Bursa En İyi IELTS Kursu sizi IELTS sınavının 4 modülüne hazırlar. Bu modüller dinleme, okuma, yazma ve konuşma modülleridir.

Bursa En İyi IELTS Kursu içerisinde odak noktası, çeşitli test formatları ve test çözme stratejilerine aşina olmanıza yardımcı olarak Testte iyi performans göstermeniz gereken beceri ve tekniklerin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kurslarında eğitim klasik olmaktan çok farklıdır. Çeşitli etkinlikler, oyunlar ve öğreticiler aracılığıyla farklı görev türleri üzerinde çalışacaksınız. Yazılı metinlerle ilgilenerek, akademik derslerden alıntıları dinleyerek ve tartışmalara katılarak günümüzün küresel sorunlarına ilişkin anlayışınızı geliştireceksiniz. Ayrıca Bursa En İyi IELTS Kursu ile ilerlemenizi takip etmek ve bireysel öğrenme hedeflerinizi belirlemek için haftalık IELTS deneme sınavlarına sahip olacaksınız.

Dersler, sizden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilen deneyimli IELTS Eğitmenleri tarafından verilir. Bursa En İyi IELTS Kursu, güveninizi artıracak ve nihayetinde sizi sınava girmeye ve hak ettiğiniz IELTS Sınav Puanını almaya hazırlayacak kapsamlı bir kurstur. IELTS hazırlık kursunuza başlamadan önce, İngilizce seviyenizi değerlendirmek için test edileceksiniz.

Bursa En İyi IELTS Kursu sırasında haftalık uygulama sınavlarına girecek ve performansınız hakkında geri bildirim alacaksınız. Ayrıca ilerlemenizi tartışmak için öğretmeninizle düzenli kişisel eğitimleriniz olacak. IELTS hazırlık kursumuzu alarak:

 

İngilizce gramer ve kelime bilginizi geliştirin,

Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirin,

Sık yapılan hatalardan nasıl kaçınılacağını öğrenerek teste hazırlanın,

Sınav görevlilerinin, sınavın her bölümünde sizden ne yapmanızı istediği konusunda tavsiye alın,

Bursa En İyi IELTS Kursu içerisinde, IELTS sınavını geçmek için gereken temel becerileri ve teknikleri geliştireceksiniz. İngilizce yazma ve okuma becerilerinizi güçlendirecek ev ödevleri verilecek, öğretmeninizden geri bildirim ve düzeltmeler alacaksınız.

Bursa Dil Kursu Bursa Dil Kursu
Bursa Dil Kursu Bursa Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.