Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Bursa Çocuklar İçin ngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Bursa' da En iyi koşullada çocuklar için ingilizce eğitimi veren kursları araştıran herkes için en iyi dil kurslarını sizler için sıraladık ve Bursa Çocuklar İçin İngilizce Kursu hakkında genel bilgiler verdik.  Bursa Çocuklar İçin İngilizce Kursu yazımız için iyi okumalar dileriz.

Akademik Yabancı Dil Kursu olarak, Çocuklar için İngilizce Kursu bizim uzmanlık alanımızdır. Bursa’ nın En İyi Dil okullarından olan kurumumuz, Fomara Akademik Yabancı Kursu ve FSM ana kampüsü ile çocuklar için 8 yaşından itibaren Akademik İngilizce eğitimi vermektedir.  Geçmişten günümüze çocuklara yönelik kaliteli İngilizce eğitimlerimiz ile oldukça ünlü bir dil kursu olan kurumumuz yenilikçi eğitimleri ile çocuklarımızı nitelikli bir şekilde yetiştirmeye devam etmekte. Bursa Çocuklar İçin ingilizce kursu uzman öğretmen kadrosu ile genç öğrencilere arkadaş canlısı, misafirperver, mutlu, sağlıklı, eğlenceli ve güvenli bir eğitim ortamı sunar. 

 

4-6 Yaş İngilizce Kursu

Bursa merkezli Çocuklar için İngilizce kursumuz, başlangıç ​​seviyesinden orta ve ileri seviyeye kadar bir program içeriğine sahiptir. Çocuklara yönelik İngilizce kursumuz, ilkokul çocukları için İngilizce dilini ve kişisel becerilerini geliştirmeye odaklanır. 

İngilizce'ye güvenmek ve bu alanda yatırım yapmak,  çocuğunuza okulda iyi bir avantaj sağlayacaktır.  Gelecekte ki akademik eğitimlerinde, nitelikler ve kariyer fırsatlarında en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacaktır.

 

Kurslarımız Bursa ili için, Fomara çocuklar için ingilizce kursu ve FSM çocuklar için ingilizce kursu kampüsleri ile çocukların bireysel öğrenme biçimlerine göre Akademik ve özel olarak tasarlanmıştır. Bursa Akademik Yabancı Dil kursu Çocuklar İçin ingilizce eğitimleri ile İngilizce etkileşimini doğal ve eğlenceli bir şekilde teşvik ediyoruz. Çocuğunuzun hayata mümkün olan en iyi şekilde başlamasına yardımcı olmak için güvenli ve emniyetli bir dil eğitimi ortam sağlıyoruz.

 

Bursa 7 yaş İngilizce Kursu

Uzun yıllardan beri çocuklar ve yetişkinler  için nitelikli İngilizce kursu sunuyoruz. Akademik Yabancı Dil Kursu Bursa’ da hatta Türkiyede bunu yapan ilk İngilizce okullarından biri! Çocuklar için Uluslararası çocuklar için İngilizce sınıflarımız, öğrencinin sadece İngilizce becerilerini hızlı bir şekilde kazanmasını hedeflemez. Aynı zamanda diğer çocuklarla ingilizce öğrenirken eğlenmesini ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmasını sağlar.

 

Bursa Çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerin bir sınava girmek için yeterli İngilizce bilgisine sahip olmaları durumunda  Çocukların yaşına bağlı olarak, çocuklar için farklı testler hazırlar ve bunun sonucundan özel gruplara ayrılır. Tüm eğitim sürecinde her çocuk özeldir bilinci ile hareket eden kurumumuz, çocuklar için ingilizceyi bir yaşam biçimine evirir. Bu dönüşüm oldukça profesyonellik gerektirir. Bu noktada Akademik Yabancı Dil Kursu, dil yetkinliği kazanmak isteyen 7 den 70 e geniş öğrenci kitlesi ile Türkiye'de birçok şehirde olduğu gibi Bursa'da da ilk akıllara gelen çocuklar için en iyi dil kursu olmaktadır. 

 

En İyi İngilizce Kursu Hangisi?

Bursa Çocuklar İçin ingilizce Kursu söz konusu olunca Akademik Yabancı Dil Kursları çocuğunuza neler katmaktadır hep birlikte inceleyelim;

 

-Bursadaki en iyi ingilizce kursu ile çocuklarınız için iyi bir gelecek kurmalarındaki en önemli desteği vermiş olursunuz.

-Çocuğunuzun İngilizcesini akademik olarak geliştirin (okuma, yazma ve konuşma)

-İleri görüş ile çocuğunuzun ileride işverenlerin aradığı becerileri kazandırmış olursunuz.

-Çocuklarınız ingilizce kursu ile bir dizi eğlenceli ve heyecan verici etkinlikle yeni arkadaşlar edinir. 

 

Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
Bursa İngilizce Dil Kursu Bursa İngilizce Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.